CO JE CUBULA ?

CUBULA

je interaktivní databázový systém sloužící pro ukládání, vyhodnocování a sdílení datových souborů s výsledky geodetických a geotechnických měření při provádění geotechnického monitoringu staveb.

PŘEDNOSTI

podporuje číselný vstup měřených hodnot a dalších informací (dokumenty, rastry) různých formátů. Provádí okamžité vyhodnocení odchylek a jejich vizualizace pomocí tabulek a přehledných grafů.

VÝHODY

okamžitý přístup oprávněných uživatelů k uloženým datům přes webový portál (žádné instalace), prezentace výsledků měření v libovolném časovém úseku, archivace všech vložených dat…

PŘIHLÁŠENÍ DO SYSTÉMU

Přihlašovací jméno:
Heslo:

KOLIK STOJÍ CUBULA ?

Souhrn činností souvisejících se zajištěním funkčnosti systému CUBULA včetně činností administrátora je poskytován jako služba. Cena závisí na rozsahu sjednaných služeb. Další informace naleznete v záložce KOLIK STOJÍ CUBULA či nás kontaktujte KONTAKT.

REGISTRACE

Vstup do systému je povolen registrovaným uživatelům. Uživatele je možné zaregistrovat pouze na základě rozhodnutí vedoucího geomonitoringu. Pokud máte o přihlášení do systému oprávněný zájem a pro další informace se obracejte na KONTAKT.

KONTAKT

Máte problémy s přihlášením či samotným systémem?

Obraťte se přímo na našeho administrátora:

admin(zavináč)cubula.cz